تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

اعلام پایان کاری کمیسیون اصلاح نظام انتخاباتی و بسته پیشنهادی به ریاست اجرایی

  کمیسیون اصلاح نظام انتخاباتی به ریاست شاه سلطان عاکفی امروز (دوشنبه۳۰ قوس) رسما پایان کاری خود را اعلام کرده و یک بسته پیشنهادی را به ریاست اجرایی کشور سپرده است.

  پایان کاری کمیسیون اصلاح انتخاباتی

  پایان کاری کمیسیون اصلاح انتخاباتی
  این کمیسیون از پنچ ماه به این طرف برای اصلاح نظام انتخابات به کار آغاز کرده بود.
  شاه سلطان عاکفی، رییس کمیسیون اصلاح نظام انتخاباتی امروز در یک نشست خبری در کابل گفت: تغییر سیستم انتخابات، ایجاد کمیته شفافیت، جرایم و مصارف انتخاباتی، حقوق مهاجران در انتخابات و آوردن اصلاحات میان مدت از جمله کار کردها و پیشنهادهای این کمیسیون بوده است.
  عاکفی می گوید که او دو سند که شامل یک گزارش تفصیلی و یک بسته پیشنهادی که با تایید و تصویب ۱۱ عضو کمیسیون اصلاح نظام انتخاباتی رسیده را به ریاست اجرایی سپرده ا ست.
  آقای عاکفی گفت: " پنچ ماه از آغاز کار کمیسیون می گذرد و ما وظایف خود را انجام دادیم و این پایان کاری ما است و رسما کار ما طبق فرمان شماره ۴۰ رییس جمهور پایان می یابد".
  او می گوید که تعدیل در قانون انتخابات شامل بسته پیشنهادی است و برخی از مواد این قانون باید اصلاح شود که این کار دولت است.
  رییس کمیسیون اصلاح نظام انتخاباتی در این نشست خبری گفت که بر اساس فرمان رییس جمهوری و قانون مدت کاری این کمیسیون پنچ ماه بود و او نمی خواهد فراتر از قانون برود بنا بعد از این او صلاحیت کمیسیون را ندارد.
  بعد از انتخابات جنجالی سال گذشته رهبران حکومت وحدت ملی به منظور آوردن اصلاحات و شفافیت در انتخابات، کمیسیون اصلاح نظام انتخاباتی با ۱۱ عضو ایجاد و به مدت ۵ ماه به کارشان ادامه دادند.

  گروهی خبر هفته نامه ی ندای غزنه 

  منبع : بخدی

   
   

  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : کمیسیون ,اصلاح ,نظام ,انتخاباتی ,کاری ,پیشنهادی ,کمیسیون اصلاح ,اصلاح نظام ,نظام انتخاباتی ,بسته پیشنهادی ,پایان کاری ,رییس کمیسیون اصلاح ,کاری ,
  اعلام پایان کاری کمیسیون اصلاح نظام انتخاباتی و بسته پیشنهادی به ریاست اجرایی

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر